Vislow Resort, Wisła

Vislow Resort, Wisła
Energylandia - największy park rozrywki w Polsce!

Energylandia - największy park rozrywki w Polsce!

  1. Domovská stránka
  2. Energylandia - największy park rozrywki w Polsce!
30 března 2023

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, 80 km od Vislow.

W parku znajdziemy 123 atrakcje. Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium,
a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki -  kilkanaście dedykowanych sklepów.

Na terenie Energylandii  znajdują się też 62 punkty gastronomiczne, a każdy z nich charakteryzuje się inną kuchnią oraz przysmakami.

Atrakcje znajdują się w 6 strefach tematycznych:

1.    Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień. Dzieci przenoszą się w świat ukochanych kreskówek i filmów, niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami.

2.    Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin. W tej krainie dostępne jest kilka rollercoasterów; na własnej skórze można tu doświadczyć adrenaliny i emocji. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.

3.    Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. W tej strefie, od sezonu 2018 bezsprzecznie królują Hyperion - drugi najwyższy i drugi najszybszy rollercoaster w Europie oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych rollercoasterów.

4.    Smoczy Gród - to podróż do średniowiecznego świata magii i smoków. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie drewniany rollercoaster o nazwie Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h i którego pierwszy spadek może zapierać dech w piersiach, bowiem jego nachylenie wynosi 90 stopni.

5.    Water Park  - strefa uruchomiona latem 2016 roku - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W jej skład wchodzi Big Milk Water Park, gdzie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola. Tropical Fun to zabawa na 14 zjeżdżalniach, dostosowanych do różnych grup wiekowych i o różnym stopniu trudności! Są te ekstremalne, jak np. RMF Maxxx Kamikadze – znana jako zjeżdżalnia z zapadnią oraz Nowość 2021 Exotic Island - ogromny, wodny plac zabaw, wzbogacający obszar Water Parku.

6.         Aqualantis - najnowsza część Parku, którą na obszarze 6 hektarów otacza nowy rollercoaster Abyssus - Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa.  Fabuła tej części parku nawiązuje do starożytnego zatopionego miasta.

Energylandia to nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji.

Bilety do Energylandi dostaniecie w naszym pakiecie: Poznajcie Energylandię, największy park rozrywki w Polsce! (vislow.pl)

Możecie także zakupić bilety z rabatem do dowolnego pobytu, jesli tylko Park Rozrywki w danym terminie jest otwarty. :) 
Kalendarz Energylandi sprawdzicie tutaj: Kalendarz - ENERGYLANDIA - Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze

mobile nav bg
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM