Vislow Resort, Wisła

Vislow Resort, Wisła
#ShareHospitality czyli sadzimy drzewa razem z Profitroom

#ShareHospitality czyli sadzimy drzewa razem z Profitroom

  1. Domovská stránka
  2. #ShareHospitality - sázíme stromy společně s Profitroom
30 listopadu 2022

Skąd wziął się pomysł na współpracę?
W Profitroom przyświeca zespołowi idea społecznej odpowiedzialności biznesu. Oprócz generowania jak największej liczby rezerwacji dla ich klientów - hotelarzy z całego świata, chcą również mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

 

Inicjatywa #ShareHospitality jest ściśle powiązana z kulturą i wizją organizacji Profitroom. Jedną z wartości jest właśnie dzielenie się gościnnością, co rozumieją jako wykorzystywanie ich wiedzy i doświadczeń, które na co dzień wspierają hotele, do projektów, których celem jest dbanie o środowisko i społeczności w różnych zakątkach świata. 

Do tej pory nasza inicjatywa objęła pięć państw na trzech kontynentach, w tym oczywiście Polskę, która nadal jest ich największym rynkiem i dlatego właśnie tu, we współpracy z Posadzimy.pl rozpoczęli działania.

 

 

Jakie są reakcje partnerów?

 

Zespół Profitroom jest bardzo zadowolony z odzewu na projekt, tak wewnętrznie, wśród naszych pracowników, ale przede wszystkim partnerów - hoteli, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę w obszarze CSR. #ShareHospitality jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla tego typu organizacji - dają bowiem gotowe rozwiązanie, które pozwala nieść dobro i reaguje na to, czego natura tak naprawdę potrzebuje.

 

Projekt działa niespełna pół roku, a już teraz można powiedzieć, że jego efekty przerosły oczekiwania. W ciągu tego okresu posadzili już ponad półtora tysiąca drzew! To bardzo cieszy, szczególnie, że #ShareHospitality jest projektem zaplanowanym na lata. Dlatego zespół Profitroom głęboko wierzy, że wraz z każdym nowym partnerem będą mogli cieszyć się kolejnymi pozytywnymi zmianami dla środowiska.

 

 

 

Jako Vislow Resort dołączyliśmy do inicjatywy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) - #ShareHospitality.

Jak to działa? To proste - 10 rezerwacji bezpośrednich to 1 drzewo, które posadzimy, dlatego zachęcamy Was do rezerwowania pobytu wprost za pomocą naszej strony internetowej.

Na dobry początek już teraz posadziliśmy 100 drzew! Trzymajcie kciuki za sukces projektu, a my obiecujemy, że będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych etapach naszych działań.

 

 

 

mobile nav bg
background
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM