Oferta zawiera:
- min. 3 noclegi
- śniadania w formie bogatych bufetów; coś pysznego!
- obiadokolacje *
- codzienne animacje dla dzieci
- "Z głową w gwiazdach" w czwartek 16 czerwca o 21:45 **
Karol Wójcicki opowie Nam o nocy, pokaże gwiazdy i gwiazdozbiory; posłuchamy opowieści mitologicznych, będziemy wypatrywać sztucznych satelitów. Krótko mówiąc : oswoimy niebo i będziemy bliżej niż kiedykolwiek. Jeśli sprzyjała będzie temu faza Księżyca, do naszej dyspozycji będzie również teleskop do obserwacji Srebrnego Globu.
Będzie magicznie!
Więcej informacji o tym co robi Karol znajdziecie tutaj : Z głową w gwiazdach - Karol Wójcicki (zglowawgwiazdach.pl) - w piątek 17 czerwca KINO PLENEROWE na terenie resortu od godziny 21:00! **
Na polance rozłożymy leżaki oraz koce, obok postawimy roll bar z rzemieślniczym piwem Pinta, a jak kino, to nie może zabraknąć... popcornu ! Przygotujemy także inne zakąski, mmm pyszności :) Wyobraźcie sobie ten piątkowy klimat ! - w sobotę 18 czerwca, w godzinach 11:00 - 17:00 - STREFA KIDS OUTDOOR : będziemy się bawić na świeżym powietrzu, biegać i śmiać wniebogłosy! :) **
W programie : warsztaty , kreatywne zabawy rozwojowe , poszukiwanie skarbów , budowanie tratw i łódek, bańki mydlane i wiele więcej ! - w sobotę 18 czerwca, od 13:00 do 17:00 zaprosimy Was do STREFY BARBECUE połączonej ze strefą zimnego Piwa Pinta.
Czerwiec to idealny czas na grillowanie, gwarantujemy pełnię smaku w każdym kęsie ! (dodatkowo płatne) ** - Staw kąpielowy pośrodku Vislow !
Widzicie staw na zdjęciach w galerii? Zmieniamy go na Wasze prośby i jeśli tylko pogoda pozwoli... wyobraźcie to sobie ! - dostęp do strefy SPA tj. sauny suchej, mokrej oraz basenu ze strefą relaksu - bez ograniczeń
- bezpłatny parking dla jednego pojazdu
*forma serwowana lub bufetowa w zależności od ilości osób
**istnieje możliwość zmiany programu w zależności od pogody
Program animacji dla dzieci :
Czwartek 16.06
17:00 - 19:00 Kreatywne animacje w bawialni
Piątek 17.06
10:00 - 12:00 Gra terenowa - Poszukiwanie Skarbów
17:00 - 19:00 Kreatywne animacje w bawialni
Sobota 18.06 w Strefie Kids na brzóskowej polance
11:00 - 13:00 Zabawy rozwojowe i sportowe
13:00 - 15:00 Tratwa czy łódka? Ciekawe czy popłyną! - praca samodzielna
15:00 - 17:00 Mini disco wśród baniek mydlanych
Niedziela 19.06
10:00 - 12:00 Zabawy z szarfami i animacje rozwojowe
Przypominamy !
W naszej biblioteczce znajdziecie mnóstwo wyjątkowych książek na leniwe wieczory! Możecie też wziąć ciekawą grę i spędzić czas na zabawie :-)
Wyróżniki VISLOW Resort:
- apartament z tarasem, z którego rozciąga się widok na otaczające VISLOW góry i lasy; w każdym z naszych budynków mieści się tylko! 15 apartamentów – Gwarantujemy ciszę i spokój
- kuchnię z jadalnią – dostępne w każdym apartamencie
- zestaw do parzenia kawy marki @nespresso oraz herbaty (codziennie uzupełniane)
- bezpłatny, bezprzewodowy Internet w apartamencie oraz na terenie całego obiektu