Vislow Resort, Wisła

Vislow Resort, Wisła
FORSZTY - handcrafted skis

FORSZTY - handcrafted skis

  1. Domovská stránka
  2. FORSZTY - ručně vyráběné lyže
23 ledna 2023

Ręcznie robione, z dbałością o każdy szczegół, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

„Cześć, nazywam się Olek i to ja tworzę Forszty. Pracownia, w której ręcznie wytwarzam narty. Niczym krawiec szyjący garnitur na miarę, tak ja tworzę unikatowe narty dopasowane do Ciebie. Dla mnie każdy szczegół jest ważny, od doboru najwyższej jakości materiałów, poprzez precyzję w procesie tworzenia, po niezwykłe wykończenie fornirem z naturalnego drewna.

12 lat doświadczenia pracy instruktora narciarstwa, wielkie zamiłowanie do pracy z drewnem, wiedza na temat obróbki drewna przekazywana od pięciu pokoleń, wsparcie z zakresu projektowania od rodzinnych architektów, wiedza nabyta na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, nieprzerwane dążenie do celu.

To wszystko na przestrzeni lat wpłynęło na powstanie Forsztów. Dziś z radością przekazuję Wam Forszty, które są owocem mojego wielkiego zaangażowania w tworzenie nart wprost z serca Beskidów. Z radością podtrzymuję tradycję wykonywania nart rodem z Wisły, która została zapoczątkowana w 1883 roku w warsztacie Jana Kowali ; pra pra pra dziadka mojej żony Ani.

Zastanawiasz się czemu Forszty? To proste! Forszty w gwarze Wiślańskiej to deski!”

 

 

STELA , STELA TI, RAJZA 82, PRAM 94, PRAM CARBON 94, DONGI 106, DONGI 116

POZNAJ SPECYFIKACJĘ KAŻDEGO Z PROJEKTÓW : FORSZTY - Handcrafted skis

Rdzeń, Layup, Wykończenie - tym się właśnie różnią, dobrane nie bez powodu, ZACHWYCAJĄ. 

 

 

Forszty mogą stać się marzeniem, którego nigdy nie planowaliście. Ale można się w nich zakochać. W tych szczegółach, w tym drewnie, które oddycha miłością i pasją.

Możecie stworzyć coś wyjątkowego; odzwierciedlenie swojego charakteru, temperamentu, lub zainteresowań. Forszty mogą się stać obrazem, wystarczy jedynie Twoją własna wizja.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, w recepcji otrzymacie kupony z 5% rabatem. Chcecie zobaczyć je na żywo? Również zobaczycie je w recepcji; dwie pary mają swoje miejsce tuż przy wejściu do Resortu. 

 

Źródło : FORSZTY - Handcrafted skis

mobile nav bg
background
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM