Vislow Resort, Wisła

Vislow Resort, Wisła
#vislowteam v kostce aneb kdo tvoří náš Resort

#vislowteam v kostce aneb kdo tvoří náš Resort

  1. Domovská stránka
  2. #vislowteam v kostce aneb kdo tvoří náš Resort
10 února 2022

Miejsce tworzą ludzie; ich pasja, pomysły, uśmiech, satysfakcja.  Zespół to fundament, bez którego nasz Resort nie mógłby istnieć, dlatego nasz team jest dla Nas tak bardzo ważny. #vislowteam

Recepcja – to tutaj wszystko się zaczyna, nasze centrum dowodzenia. Kieruje nim Monika Drobisz, zawsze z ręką na pulsie. Rozwiązuje problemy, na biurku ma zawsze tonę papierów w których niezwykle ciężko się odnaleźć. Zawsze przychodzi uśmiechnięta i ciężko wyprowadzić ją z równowagi. Ma pod sobą całą obsługę recepcji : Joanna Sz, Sylwester, Sara, Edyta, Paweł. Czy kierownik dałby sobie radę bez swojego zastępcy? Nie chcemy tego sprawdzać. :) Prawą ręką Monika jest Joanna Krężelok; razem tworzą bardzo zgrany duet, a ich zaangażowanie daje odbicie w pracy centrum naszego małego świata.

Kuchnią rządzi Jakub Szlembarski; wyjątkowo zorganizowana osoba, wszystko musi mieć zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, którego prócz gotowania, pasją jest sport.   

Dla zespołu jest stanowczy, ale wyrozumiały; szacunek działa w dwie strony, a każdy problem jest sprawnie rozwiązywany. Kuba jest absolutnym mistrzem w tym co robi i do każdego dania podchodzi z pasją, każdy talerz to wyraz szacunku dla produktu. Jest z Nami od niedawna, jednak jesteśmy dumni, gdyż poznaliśmy już poziom tych wszystkich dań, które mamy przyjemność próbować. Widzimy serce w każdym elemencie pracy… Widzimy, że Jakub jest nieodłącznym elementem naszej kuchni, jak i cały jej zespół. Jego zastępcą jest Michał Tucki – równie obowiązkowy i zaangażowany, zawsze pozytywnie nastawiony. 

Joasia Czogała zaraża optymizmem, ciężko się nie uśmiechnąć na jej widok. Sprawuje władzę nad Restauracją i Barem jako manager. Jest bardzo skrupulatna, wokół niej musi być porządek, ale przede wszystkim - zwraca uwagę na każdy szczegół; myśli o wszystkim i zawsze ma mnóstwo pytań. Prywatnie uwielbia nasze góry i wędrówki w dobrym towarzystwie. W dołkach pomagają jej zakupy jak większości kobiet :) Do pomocy ma Wandę – kierowniczkę Restauracji oraz Adama – kierownika baru. Przewspaniali ludzie, będący ważną częścią czegoś większego. Wanda uwielbia podróże; do tego jest straszną gadułą. Adam swój wolny czas poświęca dobremu filmowi oraz muzyce, w okresie letnim natomiast jego przyjacielem stają się dwa kółka.

Miejsce gdzie Danusia Klajsek wraz ze swoim zespołem zadba o poziom waszego relaksu. Wyjątkowo ciepła osoba;, marzycielka, która twardo stąpa po ziemi. Rozwija skrzydła i zaskakuje Nas pomysłami; zaangażowanie na najwyższym poziomie. Kosmetolog i masażysta – goście jej ufają, a my ręczymy za jej profesjonalizm.

Na koniec przejdźmy do biura… Są momenty, kiedy jest naprawdę cicho i skupienie da się wyczuć już przed wejściem, ale są też chwile, kiedy śmiech niesie się dużo dalej. 

Zacznijmy od osoby, bez której to miejsce nie mogłoby istnieć – Pani Agnieszka Dyk jest Dyrektorem Resortu i absolutnie nic nie umknie jej uwadze; działa elastycznie w zależności od sytuacji. Jest bardzo pozytywną osobą, a jej anegdoty życiowe są idealnym przerywnikiem wśród obowiązków. Prywatnie miłośniczka zwierząt i „mama” dwóch pięknych owczarków niemieckich, które oczywiście na terenie resortu są przez wszystkich uwielbiane. 

Obok Pani Dyrektor, siedzi Pani Ewa – nasza księgowa. Otwarta i wygadana, ma wyjątkowy słuch i lubi wtrącić swoje pięć groszy, ale właśnie za to ją wszyscy uwielbiamy! Jeśli jednak chodzi o obowiązki to nie ma żartów, każdy musi wiedzieć jaki ma ich zakres. ???? Wyobraźcie sobie jednak dni, kiedy Pani Ewy nie ma, smutno tak i cicho; ta cisza nam nie służy, zdecydowanie. 

Marketing i sprzedaż to działka Kasi Gołyźniak.  I tutaj wybaczcie, ale ciężko mi pisać o sobie :) Jestem z Wami na facebooku oraz Instagramie, tworzę nieco treści, jestem dla Was również biznesowo w zakresie spotkań firmowych i konferencji. Lubię być w centrum; gdziekolwiek się coś dzieje. Staram się być kreatywna, choć i mnie czasem opuszcza wena. Zaangażowanie i organizacja pod kontrolą. No i najważniejsze – uwielbiam to miejsce i tych ludzi. I mam szczerą nadzieję, że każdy z nas ma podobne odczucia. :)

Jest jeszcze Przemysław Gęślak – kierownik służby pięter. Pod jego okiem pracują pokojowe, ale także nasi techniczni. Wniosek jest zatem prosty; musi mieć oczy dookoła głowy i uwierzcie że właśnie tak jest. W Vislow zwracamy uwagę na detale, dobrze zatem, że Przemek jest osobą bardzo dokładną i zaangażowaną w to miejsce. Czystość apartamentów to również dla nas priorytet, a z waszych opinii wiemy, że spełnia oczekiwania. Każda osoba z zespołu wie, że jej praca musi spełniać pewne standardy; Przemek wyznacza je perfekcyjnie. 

#vislowteam to dużo więcej… Ludzi – wyjątkowych, pełnych pasji, uśmiechniętych. To też dużo więcej niż tylko zespół – to społeczność, która tworzy projekt będący zbiorem wielu pomysłów, słów, myśli. 

To projekt w którym ważny jest człowiek – nasz gość, który ma czuć się zaopiekowany, który ma czuć że jest w miejscu w którym chce być. 

Jesteśmy dla Was, jako team, ale też jako każdy z nas z osobna. 

mobile nav bg
Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více v Oznámení o ochraně osobních údajů.

ROZUMÍM